Kurumsal

Süreklilik Güven Getirir

1995 yılında elektrik taahhüt sektöründe faaliyetlerine başlayan Batuhan Elektrik Ltd. Şti., kurulduğu andan itibaren sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi bir ilke olarak benimsemiştir. Batuhan Elektrik 23 yılı aşan çalışma hayatında müşterisiyle bütünleşmiş ve elektrik sektöründe tüm gereksinimleri karşılayabilecek kapasiteye sahip bir firma haline gelmiştir.

black wig fancy dress balayage hair extensions sally lace front wigs uk merritts for hair reviews auburn clip in hair extensions uk real hair wigs how to cut baby hair on lace front black girl hairstyles without braids lace wigs flat tip hair extensions indique hair sea collection reviews human hair wigs uk north indian hair russian routes hair extensions Indian Remy Hair
Çözüm Odaklı Sınırsız Müşteri Memnuniyeti

Batuhan Elektrik bitmek tükenmek bitmeyen enerjisiyle bir güven unsuru olmanın sevincini yaşamaktadır. Güvenin süreklilik kavramından beslendiğini hiçbir zaman unutmayan firmamızın konusunda yetkin personeliyle sağladığı devamlılık, firmasının bilen firmamız, konusunda uzman personeliyle yarattığı bu sinerji sayesinde müşterisiyle bütünleşmektedir.

Batuhan Elektrik, her geçen gün sektörün en güçlü markalarını bünyesine katarak partnerlik oluşturmaktadır. Bunun sonucunda firmamız elektrik sektöründe çözüm odaklı sınırsız müşteri memnuniyeti prensibini bilerek mükemmele ulaşmak için tüm enerjisiyle çalışmayı sürdürmektedir.

Elektrik Hizmeti Verdiğimiz Faaliyet Alanlarımız

Taahhüt gurubu
Pano grubu
Otomasyon grubu
Satış pazarlama grubu

Bize katılın
İnsan Kaynakları

Kariyer bölümüzü ziyaret ederek, açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer sayfası
İletişim bilgileri
Bize Ulaşın

Tüm sorularınız ile bize ulaşın. Uzman kadromuz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Tıklayınız